Güç Rent A Car-Şanlıurfa Rent A Car-Filo Araç Kiralama
Ara:

Şanlıurfa gap havalimanı

Uçak seyahatinin başlangıç ve bitiş noktaları olan havalimanları bu eşsiz deneyiminizin en önemli parçaları. Uçuş öncesi ve sonrasında oldukça fazla zaman harcayıp yorulduğumuz havalimanları hakkında ön bilgi sahibi olmak daha kolay ve sorunsuz bir yolculuk geçirmemizi sağlayabilir.Şanlıurfa GAP Havaalanı 17 06 2007 tarihinde hizmete açılmıştır. Şehre 35 km uzaklığındadır.Kapasitesi 8 uçak olup 12.000 m² lik terminal binası ile hizmet vermektedir. Yapımı 10 yılda tamamlanmıştır. Şanlıurfa GAP Havalimanı DHMİ tarafından işletilmektedir.Güneydoğu bölgesinin nadide kenti olan Şanlıurfa ;Eşsiz havası ve birbirinden güzel ve önemli Tarihi yerleri ile şanlıurfa rent a car,urfa araç kiralama seçeneklerini kullanarak gelen yerli ve yabancı turistlerin hiç şüphesiz ilgi odağı

Yoğunluk ile beraber şanlıurfa rent a car firmaları hizmeti sunan firmaların sayısı az değil fakat seyahatiniz esnasında araçsız kalmak istemiyorsanız seyahatiniz öncesi GÜÇ Rent A Car firması ile görüşüp aracınızı ayırtmanız sizin için daha iyi olacaktır.Şanlıurfa Araç kiralama hizmeti bulamadığınız takdirde şanlıurfa merkeze veya farklı noktalara ulaşmak için şanlıurfa rent a car firmalarına ek olarak Havaş ve taksilerde ulaşım seçenekleri arasında.seyahatiniz öncesinde aracınızı online rezervasyon yaptırıp ve urfa rent a car iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşıp detaylı bilgi ve en uygun fiyatlarla online araç kiralama hizmetide satın alabilirsiniz.


Çocuk Koluğu

Tıpkı sizin gibi GÜÇ Rent A Car da Miniklerin herzaman güvende olmasını istiyor.
Çocukların güvenliği ve konforu için Araç Kiralama esnasında özel Çocuk koltuğu temin edebilirsiniz.

Kış lastiğinin Önemi

Kış mevsiminin gelmesiyle beraber sıcaklıklar hızla düşmeye başladı ve Şanlıurfa Rent a car araçlarımızın da kış lastiklerine geçme zamanı geldi. Araç kullanımında kesinlikle unutulmaması gereken ilk kural şudurki üzerinde can taşıyoruz ve bu canlar  ilk başta kendimiz olmak üzere  ailemize, sevdiklerimize ve arkadaşlarımız veya müşterilerimizdir Bu kişilerin sağlığı hiçbir para veya başka bir değer birimi ile ölçülemez. Ayrıca, aracımızın dışında da bir hayat akmaktadır. İhmallerimiz ile trafikteki diğer araçları veya yaya trafiğini de tehlikeye attığımızı unutmamalıyız.Yaz lastikleri, yapısı gereği 7 derece ve üzerinde daha güvenli tutunma ve sessiz yuvarlana ve konfor sağlar.Fakat havalar soğuduğunda bu lastiklerde kullanılan kauçuk sertleşme eğilimi gösterir ve yol tutuşu katsayısı düşer. Üzerinde bulunan desenler ise özellikle karlı ve buzlu yollarda  yola tutunma ve fren için uygun değildir.

Çivili Kar lastiği Kullanmak :Kış aylarının sert ve uzun süren aşırı buzlanmanın olduğu bölgelerde çivili  kar lastikleri kullanılabilir. Fakat çivili lastiğin asfalta verdiği zararı ve Aracın sert kuru  zeminde fren mesafesini uzattığını ve dahası ses yapmasınıda göz önüne alırsak,Kullanılmasının pek tavsiye edileceğini sanmıyoruz.Ticari araçlarda kış lastiği kullanmak zorunlu ve mecburidir.1 aralık 1 nisan tarihleri arasında arasında Kullanılması Kanun ve can-mal güvenliği açısından önem arz etmektedir.